Молоко дуже подобається. Беру вдруге. Гранолу буду пробувати)
Ольга
Відмінно
Наталья К.
Відмінно
Якісні продукти. Гарне обслуговування, швидка відправка.Заказувала сухе кокосове молоко і тільки в цьому магазині знайшла без домішок і гарне на смак, дякую.
Молоко дуже подобається. Беру вдруге. Гранолу буду пробувати)
Якісні продукти. Гарне обслуговування, швидка відправка.Заказувала сухе кокосове молоко і тільки в цьому магазині знайшла без домішок і гарне на смак, дякую.