Бомба ракета. Попросив відправити відразу , ( казали відправка на протязі 2 днів)., так і зробили. Дуууууууже дякую, все ок, рекомендую. Вітання з Луцька)))
Моніко М.
Отлично
Андрей Ш.
Отлично
Радимо магазин для замовлення товарів! Гарне обслуговування, швидка відправка! Робимо замовлення вже не перший раз, як завжди все на висоті!
Бомба ракета. Попросив відправити відразу , ( казали відправка на протязі 2 днів)., так і зробили. Дуууууууже дякую, все ок, рекомендую. Вітання з Луцька)))
Радимо магазин для замовлення товарів! Гарне обслуговування, швидка відправка! Робимо замовлення вже не перший раз, як завжди все на висоті!