Молоко дуже подобається. Беру вдруге. Гранолу буду пробувати)
Ольга
Отлично
Наталья К.
Отлично
Якісні продукти. Гарне обслуговування, швидка відправка.Заказувала сухе кокосове молоко і тільки в цьому магазині знайшла без домішок і гарне на смак, дякую.
Молоко дуже подобається. Беру вдруге. Гранолу буду пробувати)
Якісні продукти. Гарне обслуговування, швидка відправка.Заказувала сухе кокосове молоко і тільки в цьому магазині знайшла без домішок і гарне на смак, дякую.